O nás

Imatic, neboli dvě sesterské společnosti Imatic Software a Imatic IT, tvoří tým profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řešením a realizací informačních systémů a webů, implementací a správou informačních technologií a hardwarovou i softwarovou podporou. Naším prvořadým cílem je vysoká užitečnost našich produktů a služeb a naprostá spokojenost klienta. Proto klademe mimořádný důraz na odbornost, spolehlivost, komunikaci se zákazníkem a velmi přísně dohlížíme na kvalitu.

Imatic Software

Imatic Software je společnost, která poskytuje propracovaná řešení v oblasti webových technologií, informačních systémů na míru i hotových produktů a konzultační služby ve stejné oblasti.

Imatic IT

Imatic IT je sesterskou společností, která poskytuje komplexní řešení a široké spektrum služeb v oblasti informačních technologií, outsourcingu a hardwaru.

Můžeme Vám nabídnout spolupráci s naším sehraným týmem programátorů a techniků. Jsme připraveni řešit sebesložitější problém, a to za použití obecných standardů, moderních technologií a samozřejmě našich zkušeností, které se zakládají na realizaci internetových informačních systémů, portálů atd. Zaměřujeme se hlavně na oblasti, které vyžadují odbornost a profesionalitu. Jsou u nás zaměstnanci specializující se na konkrétní činnosti - konzultanti, databázisté, programátoři, kodéři a v neposlední řadě také správci serverů, kteří zajistí optimální nasazení projektu na serverech zákazníka nebo našich serverech (důležité pro velké projekty) – nedodáváme tedy jen produkt, ale zajišťujeme i kompletní řešení.

Ozvěte se nám na naší kontaktní stránce a my Vám na osobní schůzce představíme náš styl práce, tým i referenční zakázky, abyste se ujistili, že s námi je Váš projekt v bezpečí.

Náš systém vývoje, kontroly práce a dohledu nad průběhem projektu ve všech jeho fázích, kontrola nad zdrojovými kódy, moderní technologie, které používáme, autotestovací nástroje či monitoring komponent a aplikací Vás jistě přesvědčí.

Vedení

Jan Pekař

Jan Pekař

Jednatel a společník

Má na starosti chod obou firem se jménem Imatic. Pro jeho obchodní dovednosti a profesionální jednání si jej váží nejen naši zákazníci. Špičkový odborník v oblasti IT s úsměvem na rtech řeší stovky úkolů týkajících se bezproblémového chodu společností.

Štěpán Kočí

Štěpán Kočí

Jednatel a společník

Stará se v Imaticu o technologie. Díky jeho nadšení pro nové trendy na poli vývoje software pracuje firma s nejnovějšími technologiemi. Mladý duchem, senior dovednostmi navrhuje architekturu složitých a komplexních informačních systémů.